W poprzedni piątek nasi zawodnicy udali się na mecz do Gliwic z tamtejszym AP. Bardzo słaby występ zakończył się przegraną. Ze względu na występ niezgłoszonego zawodnika w drużynie z Gliwic został przyznany naszej drużynie walkower.
W sobotę ostatni mecz w sezonie rozegraliśmy u siebie z zespołem Stanicy. Mecz momentami na dobrym poziomie, składne akcje mogły się podobać. Największy problem w tym meczu stanowiło wykończenie, natomiast mecz zakończony pewnym zwycięstwem.
Przez cały sezon, wszyscy zawodnicy regularnie trenujący mieli okazję do występu i pokazania swoich umiejętności. Sezon uważamy za udany, zdarzały się niestety słabsze momenty nad którymi musimy pracować.
Gratulujmy wszystkim zawodnikom rocznika 2007 gry i wyników w zakończonym sezonie. Dziękujemy przeciwnikom za możliwość rywalizacji, sędziom za prowadzenie zawodów oraz rodzicom za wsparcie w każdym meczu.
