Drugie zwycięstwo rocznika 2006-07

W trzeciej kolejce ligowej C2 nasza drużyna udała się na mecz wyjazdowy do Rachowic. Drużyna gospodarzy po dwóch kolejkach miała na swoim koncie 6 punktów i zajmowała 1 miejsce w tabeli. Od początku spotkania przejęliśmy inicjatywę w środkowej strefie, dzięki której tworzyliśmy sporo sytuacji podbramkowych zwłaszcza w pierwszej połowie, po której prowadziliśmy 6-1. W drugiej połowie w jednej, jak i w drugiej ekipie wdarł się chaos, który sprawił, że mnóstwo podań było niedokładnych. Ostatecznie jednak wygraliśmy mecz 9-2. Dziękujemy gospodarzom za walkę i życzymy powodzenia w następnych meczach ligowych.

Wystąpili: Adam Jacher, Miłosz Ciesielski, Pascal Gołąbek, Michał Przetak, Xavier Klonek, Kajetan Skitał, Tobiasz Kusz, Krzysztof Glonek, Szymon Kuropatwa, Jakub Grabani, Kacper Konieczny, Piotr Klimas, Szymon Wolak.