Rocznik 2008 rozegrał drugi mecz w 3 lidze wojewódzkiej

W niedzielę 8 września rocznik 2008 rozegrał swój drugi mecz ligowy. Tydzień temu u siebie podejmowaliśmy Juventus Piekary Śląskie. Mimo korekt w przerwie meczu i lepszej gry po zmianie stron, ostatecznie przegraliśmy spotkanie 2-0. W dniu dzisiejszym chłopcy wyszli zmobilizowani na wyjazdowy mecz z drużyną Gwarka Zabrze. Ekipa z Zabrza wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu, następnie jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieliśmy 3 trafieniami. Niestety w drugiej połowie gole padały już tylko po strzałach gospodarzy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-3. Cieszyć może postawa zespołu w fazie otwarcia gry, nad którą obecnie skupiamy się w treningu.

Wystąpili: Oskar Domański, Patryk Kleta, Paweł Szczerba, Igor Glonek, Krzysztof Jacher (c), Boris Zaborski, Wojtek Buchta, Mateusz Kwiotek, Mateusz Durynek, Sebastian Dziuba, Mateusz Brzoska, Michał Klejba.