Sobotni wyjazd do Brzegu.

W sobotę 17.02 wybraliśmy się w grupie 42 osób na sparing z Akademią Piłkarską Stal Brzeg.

Sparingi rozegraliśmy w następujących grupach: 2005/6, 2007, 2008, 2009/8.
Ponad 80 minut gry w każdym sparingu, co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Rocznik 2005/6 musiał uznać wyższość przeciwnika. Pomimo dobrego początku i wyrównanej gry w pierwszej tercji, z minuty na minutę drużyna z Brzegu osiągała przewagę. Niestety mecz zakończył się przegraną naszej drużyny, lecz na pewno wyciągniemy wnioski i w następnych meczach zaprezentujemy się lepiej.
Zagrali: Szymański Jakub, Urbańczyk Maksymilian – Boroń Jakub(c), Biernacki Przemysław, Grabani Jakub, Sitarz Daniel, Gołąbek Pascal, Glonek Krzysztof, Wolak Szymon, Rębisz Filip, Gabryel Bartosz, Drej Kamil, Łoś Kacper, Matczak Dawid.

Rocznik 2007 – Zdecydowana wygrana naszych zawodników. Wysoki pressing i gra 1×1, która nas charakteryzuje była kolejny raz widoczna. Oczywiście jest jeszcze dużo rzeczy do poprawy i gra nie zawsze wyglądała tak jak powinna.
Zagrali: Jacher Adam, Kostek Kacper(c), Konieczny Kacper, Gramala Oliwier, Kopel Szymon, Kuropatwa Szymon, Przetak Michał, Mądry Bartłomiej, Glonek Igor.

Rocznik 2008 – Pierwsza tercja do zapomnienia, niestety nasi zawodnicy w pierwszych fragmentach meczu zaprezentowali się słabo co miało wpływ na końcowy rezultat. Druga i trzecia tercja to fantastyczny do oglądania, wyrównany mecz i wysoki poziom prezentowany przez obydwie drużyny. Gra 1×1 w obronie nad którą pracujemy nie wyglądała tak jak na treningach, musimy wyciągnąć z tego wnioski. Na plus postawa w grze 1×1 w ataku oraz gra w drugiej i trzeciej tercji.
Zagrali: Domański Oskar, Marczak Jonatan – Jacher Krzysztof(c), Zaborski Boris, Durynek Mateusz, Glonek Igor, Pisanko Tomasz, Panek Daniel, Buchta Wojciech, Szczerba Paweł.

Rocznik 2008/9 – Bardzo wyrównany mecz, dużo ładnych bramek i minimalne zwycięstwo naszej drużyny. Trzeba pochwalić naszych zawodników przede wszystkim za grę 1×1 w ataku. Były też rzeczy takie jak współpraca na boisku  nad którymi musimy pracować w następnych meczach.
Zagrali: Szymański Bartłomiej – Thurmer Igor(c), Lewandowski Mateusz, Maciaczyk Przemysław, Filipek Kacper, Czyżykowski Gabriel, Koligot Szymon, Marszałek Wojciech, Seifried Tomasz.

Po meczach zjedliśmy obiad i wybraliśmy się do Aquaparku. Wyjazd bardzo udany!!

Dziękujemy Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg za gościnę, organizacje i wartościowe granie.
Możemy zdradzić, że w podobnym składzie zobaczymy się w Pyskowicach!
Dziękujemy również rodzicom tym w domach i tym, którzy przyjechali oglądać mecze do Brzegu.