Nasz wychowanek Młodzieżowym Mistrzem Polski do lat 14!

W ubiegłą niedziele w Ustce odbyły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 14 w futsalu. Turniej wygrał zespół Rekordu Bielsko-Biała w którym występuje nasz zawodnik: Bartek Twarkowski który podczas turnieju finałowego popisał się dwoma trefieniami do siatki rywali oraz dobrą grą.

Obecność Bartka w Rekordzie nie jest przypadkowa , była to przemyślana decyzja trenera Grzegorza Jarząba, rodziców i oczywiście ostatecznie zaakceptowana przez Zarząd Akademii. Rekord jako Klub znany z wzorowego łączenia szkolenia piłki nożnej i Futsalowego, był logiczną kontynuacją pracy którą Bartek wykonał w naszym Klubie który  to również stara się łączyć trening piłki nożnej i futsalu. Sukcesy naszego zawodnika i opinie o jego aklimatyzacji sportowej w nowym klubie, świadczą o tym że szkolenie w Akademii zmierza w dobrym kierunku. Promocja dobrze wyszkolonych jednostek to fundament naszej strategii.

Bartkowi i drużynie Rekordu Bielsko Biała gratulujemy zdobycia tytuły.