W piątkowy wieczór rocznik 2008 rozegrał w Pyskowicach drugi mecz ligowy z drużyną LKS Tęcza Wielowieś. Spotkanie zakończyło się naszą wygraną, jednak najważniejsze jest to, że elementy, nad którymi się obecnie skupiamy, z treningu na trening, z meczu na mecz, są na coraz wyższym poziomie. Cieszymy się z pewnego zwycięstwa, zwłaszcza w drugiej połowie, a przeciwnikom dziękujemy za rywalizację.
Zagrali: Oskar Domański, Nadia Brzoska, Mateusz Brzoska, Boris Zaborski, Paweł Szczerba, Wojtek Buchta, Michał Śliwakowski, Przemek Maciaczyk, Igor Thurmer, Gabriel Czyżykowski oraz Tomasz Pisanko (c)