Sukces Pyskowickiej młodzieży !

W dniu 2 marca o godzinie 16;00 został rozegrany mecz kontrolny z drużyną przyjezdnych-ŁTS Łabędy . Po widowiskowym meczu naszej młodzieży udało się im zebrać cenne doświadczenie , które z pewnością zaowocuje w niedalekiej  przyszłości i ciągłym rozwoju indywidualnym każdego zawodnika.Myślę , że kibice będący na trybunach w trakcie spotkania , mogli być usatysfakcjonowani z przebiegu całego spotkania. Nasi podopieczni odnieśli cenne zwycięstwo wygrywając 17;3. Bramki zdobyli: 5- Boroń , 4-Biernacki , 3- Grabani , 2- Wójtowicz ,1- Garcorz , Frączkowski , Matczak. Z postępem technologicznym nasza Akademia ciągle się rozwija i dzięki temu w najbliższym czasie zostanie przeprowadzona wideoanaliza , która posłuży do skorygowania błędów jakie wykonują piłkarze podczas meczu. Najbliższe sparingi drużyna z Pyskowic zamierza rozegrać z Piłkarską Akademią Toszecką oraz Juventus Piekary Śląskie . Kibiców Akademii zachęcam do aktywnego śledzenia naszego fanpage. Wszystkich zagorzałych sympatyków piłki nożnej zapraszam na mecze naszej młodzieży !!!